У Києві двоє неадекватних водіїв припаркували свої автомобілі прямо на тротуарі, залишивши між ними зазор не більше півметра. Про це розповіли в співтоваристві «Київ Оперативний» в соціальній мережі Facebook.

"Сантиметрів 40 вистачить для проходу, жалюгідні пішоходи? Київ, перехрестя Паньківської та Жилянської», - зазначили автори повідомлення.

"Ключі в руки, і спокійно проходиш з дуже чудовим скреготом по металу", " одне питання. А нафіга так робити?... Ну. Може тупі, може дибильні. Але крихти мозку то в голові повинні бути присутніми?!",- дивуються кияни.

«А як у нас вирішується питання з парковками? Особливо в центрі і в тих місцях де ця проблема дуже актуальна. Зрозуміло, що бидлоту ніхто не відміняв...«, "І де ж евакуатор в, які повинні це прибирати з тротуарів?! А то рейди останнім часом проходять тільки в спальних районах, де машини евакуюють з узбіч, а там, де реально це необхідно, вони "не бачать" порушень правил ПДР», - обурюються городяни.

Популярні новини зараз

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Львівський бізнесмен намагається завоювати "Холостячку" Злату Огневич і закохав у себе українок: "Погляд альфа-самця"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

"Проходиш повз і випадково ламаєш дзеркала", "Так там відвідувачі ресторану весь час так паркуються», «Але ніхто не зможе відповісти, хто з них приїхав пізніше і перегородив до цього цілком просторий прохід, навіть для людей з маленькими головами», - вважають деякі.

Нагадаємо, що у Харкові встановили "особливий знак" щоб не розслаблялися

Як повідомляв портал "Знай.uа", авто ужгородця спалахнуло, як сірник, очевидці в шоці

Також, "Знай.uа" писав, що у Франківську палаюча "Копійка" відкрила портал в пекло під вікнами у Марцінківа