Співжиття із батьком-тираном довело киянку Євгенію до психіатричної лікарні. Своєю історією дівчина поділилася із виданням «Наш Київ».

На думку дівчини, пити батько почав через викидень, який стався після сварки. У матері також був старший син від першого шлюбу, на якого вітчим боявся кричати чи піднімати руку.

Батько був тираном, навіть коли був тверезий, і часто ображав дружину, навіть при сторонніх людях. Дитину це неабияк пригнічувало.

«Найбільш моторошна картина — це коли батько бив при мені маму в коридорі: вона кричала і плакала, а мені років 10-12 і я не знаю, як їй допомогти, що робити. Ми часто викликали поліцію, але його повертали», - розповідає Євгенія, додаючи, що матір часто сама виправдовувала чоловіка.

«Це найжахливіше, коли дорослий говорить одне: мовляв, все, я подаю на розлучення/ти мудак/більше ніколи з тобою не буду говорити, а потім ти чуєш, як вони займаються сексом. Це було психологічне катування. У мене в голові не вкладалось, як можна говорити одне, а робити зовсім по-іншому і продовжувати це пекло», - зізнається дівчина.

Популярні новини зараз

Яйця категорично не можна зберігати в холодильнику: чим це загрожує

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Показати ще

Дочку чоловік не бив, але знущання над матір’ю підірвало її здоров’я.

«Бардак став частиною нашого життя, тому що коли майже кожен день стрес — не хочеться нічого робити. Ми перестали помічати бруд і непотріб, а радянська пристрасть до накопичення тільки посилювала ефект. До того ж, він кидав банки в стіни так, що все розтікалося, валялось буквально скрізь. Він скидав речі з поверхонь, а потім ще і скаржився на влаштований бардак», -жаліється дівчина.

«Погрожував мені дитбудинком, тому що я «погана». Пізніше від мами я дізналася, що його мама теж загрожувала йому дитбудинком — це як вирвана травма», - додає вона.

«Мама часто одна йшла з дому. Вона чомусь навіть не думала про те, що в цей момент батько переключав свою увагу на мене. Я страждала одна в будинку з алкоголіком і тираном. Все своє життя я не розуміла, чому мама зробила такий вибір. Чому вона не позбавила нас від нього відразу. Мені було жахливо боляче від цього», - розповідає киянка.

У психіатричну лікарню вона потрапила через інцидент у школі – в неї стався нервовий зрив. Лікарі діагностували у неї невроз.

У лікарні дівчинка пробула півроку – там було чисто, спокійно і смачно годували. Крім того, там можна було вчитися, як у школі.

Батько помер швидко – через тромб, що відірвався.

«Всі плакали, а я була щаслива, що він нарешті здох. Але мені все одно було сумно, тому що було сумно мамі», - додає вона.

Нагадаємо, ревнивий батько переламав ніжки однорічної доньки, а мати намагалася це приховати.

Як повідомляв "Знай.ua", жінка 22 роки доглядає за прикутим до ліжка чоловіком, неймовірна відданість: "коханих не кидають"

Знай.ua писав, киянин зник у засніжених Карпатах - два дні пошуків і відчаю.