Не зважаючи на пандемію небезпечного коронавірусу, кияни продовжують ігнорувати елементарні правила особистої безпеки. Зокрема, продовжують тісно набиватися до переповнених маршруток. Відповідне фото опублікували у спільноті «Київ оперативний» в соціальній мережі Facebook.

«Хіба «карантин вихідного дня» зможе допомогти, якщо у будні дні жодні обмеження не діють?», пише автор посту, зазначаючи, що все відбувається на Дарниці.

Фото « " Київ Оперативний»
Фото « " Київ Оперативний»

«Щоб обмеження виконувались, потрібно, перш за все, вивести більше одиниць громадського транспорту, без обліку маршруток. Тому подібні пости не допомагають, але підігрівають істерію нашої сьогоднішньої реальності», «Треба, що б транспорт працював у нормальному режимі, а то скоро взагалі через вікно впускати будуть», - зазначають містяни.

«Сьогодні померла жінка в Києві, у якої 3 дні тому 36-річна дочка померла від ковіду... Сім'ями вимирають, що вони творять?», - обурюється дехто.

Популярні новини зараз

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

Полякова пообіцяла знятися без трусів, але дещо попросила взамін: "Просто на секунду..."

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Показати ще

«Що ви пропонує, вдома сидіти? На роботу не ходити? Родину не годувати? Як взагалі жити?», «Мають бути не обмеження, а більша кількість маршруток щоб не було черг і забитих маршруток, так само з метро, потрібно щоб метро не чекали по три чи п'ять хвилин, а звести до мінімуму очікування, щоб вагони були не забитими людьми. І звісно від людей потрібно чекати дотримання всіх вимог», - додають кияни.

Раніше повідомляли, смертність населення України в період пандемії нижче минулого року: парадокси статистики.

Як повідомляв Знай.uа, Мендель після скандалу зробила заяву про стан Зеленського: "Вже ні".

Знай.uа писав, Зеленський терміново звернувся до українців: "Кожна зараза сприймає це на свій рахунок".