В ДТЕК Київські електромережі повідомили про появу у месенджерах Viber та Telegram власного чат-боту. Переконують, що завдяки ньому кияни зможуть передавати покази лічильника електроенергії та отримувати миттєві відповіді на найрозповсюджені питання.

Більше 50% усіх звернень клієнтів – це передача показів лічильника, підключення до мереж та укладання договорів на розподіл електроенергії.

«ДТЕК турбується про своїх клієнтів та створює для них зручні сервіси. Завдяки чат-боту консультації кияни отримуватимуть без будь-якого очікування – миттєво та цілодобово», - прокоментував подію виконувач обов’язків генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

До кінця року ДТЕК обіцяє, що за допомогою чат-боту також можна буде відслідковувати статус заявки на роботи з лічильниками, отримувати в автоматичному режимі інформаційні повідомлення (push-повідомлення) про аварійні відключення за власною адресою, а також дізнаватись графік планових робіт на мережі.

Щоб скористатися чат-ботом необхідно у Telegram чи Viber (у рядку пошуку) ввести «ДТЕК Київські електромережі» або відсканувати QR-код нижче, та використовуючи підказки меню, що випадає, отримати або передати необхідну інформацію.

Популярні новини зараз

Українці найчастіше гинуть не від Covid-19: результати досліджень

Львівські маршрутники з'їхали з глузду: мінус 50 гривень

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще