Активісти громадської організації "Авто Євро Сила" розгорнули акцію під Департаментом транспортної інфраструктури КМДА, очолюваним Валентином Осиповим. Протестуючі обурені тим, що керівництво міста не звільняє Осипова з посади незважаючи на те, що той проходить підозрюваним у кримінальній справі про розкрадання бюджетних коштів, і вимагають його відставки, передає “Єдність Інфо”.

Зазначимо, що днями у справі Осипова мало відбутися судове засідання. Однак його раптово перенесли, тому що суддя несподівано пішов у відпустку за дві години до початку процесу.

"Ми вимагаємо, щоб голова Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Осипов вийшов до нас і відповів на наші запитання. Ми хочемо знати, як підозрюваний у кримінальних справах пройшов спецперевірку і став начальником Департаменту КМДА? Ми хочемо знати, як людина, обвинувачувана у крадіжці бюджетних грошей, стала чиновником? А також - які домовленості існують між Осиповим та керівництвом КМДА? Чим Осипов ділиться з посадовцями заради того, щоб вони закривали очі на кримінальне провадження?" - висловився один з активістів.

Протестуючі запевняють, що схема з розкрадання коштів не могла діяти без відома Олександра Густєлєва, який в той час очолював "Київавтодор".

"На Осипова відкрито справу за ті правопорушення, які він здійснював в ті роки, коли Густєлєв очолював комунальну корпорацію" Київавтодор ", а Осипов був його заступником. Ці махінації проводилися з відома і навіть з подачі Густєлєва. Саме тому навіть ставши підозрюваним у справі про розкрадання бюджетних коштів, Осипов все одно пішов на підвищення - його було призначего главою департаменту. Мабуть, міська влада вирішила, що, зайнявши пости в КМДА, Густєлєв і Осипов стануть ще більш щедро ділитися корупційною "виручкою". Саме тому Осипова й було апризначено в обхід процедури спецперевірки ", - підсумували активісти.

Популярні новини зараз

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як обрати телевізор?

Показати ще