Про це заявив журналіст, екс-нардеп та громадський діяч Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Нарешті Слуги учудили те, що я очікував. Бачачи свій очевидний програш у боротьбі за крісло мера Києва (а також УСІХ міст-мільйонників), вони на невизначений термін хочуть зупиняити вибори - скасовують другий тур місцевих виборів у період карантину", - написав Луценко.

За словами Луценка, така постанова - удар не тільки по легітимності місцевої влади, а й взагалі по її здатності працювати. Як зазначає Луценко, річ у тім, що стаття 42 закону «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає, що як тільки оберуть нову місцеву раду, старий голова мусить іти, його повноваження припиняються у перший день засідання новообраного складу.

"Звісно, Слугам це вигідно – у нових радах вони здебільшого отримають більше, ніж зараз, і за відсутності легітимного міського голови вони на певний відсоток почуватимуться сильніше. Але якщо не буде мера, а буде лише рада і секретар, котрий виконує обов’язки мера – уявіть, який хаос настане на місцях", - резюмує Луценко.

Також, у додаток до посту Ігор Луценко додав спільне фото депутата від партії "Слуга народу" Тетяна Грищенко, яка зареєструвала постанову та автора постанови.

Популярні новини зараз

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще

https://www.facebook.com/100000419949795/posts/3632306450126651/?extid=0&d=n (https://www.facebook.com/100000419949795/posts/3632306450126651/?extid=0&d=n)