Станом на 17:45 повністю відсутні підтоплення у Голосіївському, Подільському, Печерському, Дніпровському, Святошинському, Шевченківському, Дарницькому, Оболонському районах. Також ліквідовані всі підтоплення на магістральних вулицях у Деснянському і Солом’янському районах.

З 17:30 весь громадський транспорт міста курсує у звичному режимі.

За дорученням Київського міського голови фахівці КК «Київавтодор» постійно моніторять ситуацію на дорогах та оперативно реагують на виникнення підтоплень.

Наразі тривають роботи на вул. Путивльській у Деснянському районі та на розі вулиць Вінницької та Молодогвардійської у Солом'янському районі.

Працівники комунальної корпорації проводять роботи з прибирання вулично-дорожньої мережі від намивів та сміття після дощу. До роботи задіяна спеціальна техніка (гідромонітори, мулососи, мотопомпи) та 40 бригад робітників з ручного прибирання у складі 241 автодорівця.

Популярні новини зараз
Росія може вдарити у люті морози: українців закликали готуватися Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться Водопровід скував мороз: як безпечно розморозити труби та уникнути дорогого ремонту Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати
Показати ще

У разі виявлення підтоплень просимо звертатися до цілодобової диспетчерської служби за тел. 284-74-19.