Під Києвом 43-річний любитель екстремальних видів спорту загинув, стрибнувши з парашутом. Про це повідомляють «Надзвичайні новини».

Як зазначається, трагедія сталася на аеродромі в Бородянці Київської області. Там парашутист-початківець Олексій Миколайчук мав виконати навчальний стрибок, який контролювала інструктор.

Однак основний парашут спортсмена підвів - він розкрився занадто пізно, в один час із запасним парашутом.

Раніше чоловік вже здійснював кілька стрибків під наглядом інструктора. Планувалося, що цей стрибок з висоти 4200 метрів має бути завершальним у навчанні. Щоб навчитися стрибати з парашутом, Олексій придбав цілий курс.

Заняття проводилися приватним аероклубом. У клубі намагалися переконати родину загиблого, що він сам винен у тому, що сталося -  нібито розгубився і відкрив парашут невчасно.

Популярні новини зараз

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Наразі слідство розглядає трагічну загибель чоловіка як нещасний випадок. Родичі Олексія не вірять у це і переконані, що винна - інструктор навчального центру.

Професійні парашутисти, проглянувши відео фатального стрибка, зазначають, що мала місце помилка інструктора.

«Вона впустила свого підопічного», - зазначають вони.

Нагадаємо, раніше Сім'ї загиблих під Харковом курсантів отримають компенсації-1,5 мільйона за життя

Як повідомляє портал «Знай.uа» 7-річна дочка загиблого під Харковом штурмана писала татові СМС за хвилини до трагедії: "ніби передчувала"

Також «Знай.uа " писав, що Курсант, який вижив в авіакатастрофі під Харковом, розкрив подробиці трагедії: "гасив товариша, що палав"