Коронавірус загрожує всім українцям, але не однаковою мірою. На думку популярного педіатра, відомого українського лікаря Євгена Комаровського, дехто з наших співгромадян зможе уникнути страшної хвороби. Про це він заявив під час інтерв’ю в студії Дмитра Гордона.

Як вважає Комаровський, є певна частина українців, яка «за жодних умов не захворіє на коронавірус». Причиною цього може бути той факт, що у цих людей є вроджений імунітет до цієї небезпечної хвороби.

“До коронавірусу у значної кількості людей, мабуть, є вроджений імунітет. Вони просто не хворіють, і все”, – вважає педіатр. На його переконання, у багатьох людей є певні особливості імунної системи, які дозволять протистояти цьому захворюванню і зберегти здоров’я.

Разом із тим, Комаровський не пояснив, звідки, на його думку, в українців вроджений імунітет до нової хвороби.

Популярні новини зараз
Чого ви не знали про генератори: поради, які допоможуть прийняти правильне рішення Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Нагадавши, лікар Комаровський пояснив, як розговорити мовчазного малюка: головне не метушитися і не турбуватися.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому голосував за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.