Українців можуть відправити на новий вид карантину - так званий "карантин вихідного дня". З такою ініціативою в ефірі програми "Право на владу" виступив голова парламентського комітету з питань здоров'я нації та народний депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький.

На його думку, це "більш сучасний вид карантину", який, як йому здається, дозволить зменшити кількість нових випадків захворювання коронавірусом.

Суть нового посилення в тому, щоб змусити всіх жителів країни залишатися вдома у вихідні.

"Жорсткий карантин ми не можемо ввести сьогодні. Ми це розуміємо. Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Тоді не будуть ходити по ресторанах і їздити на концерт до Харкова", - упевнений чиновник.

Популярні новини зараз
Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще

Нарада з приводу доцільності введення таких обмежень буде проведена з президентом країни Володимиром Зеленським у суботу, 10 жовтня.

Нагадаємо, що українських школярів вчергове чекають зміни: до навчання залучать і батьків, а вчителям дадуть свободу

Як повідомляв портал Знай.ua, Львівський ліцей закрили на карантин-коронавірус знайшли у десятка вчителів

Також портал Знай.ua писав, що під Дніпром четверо осиротілих малюків чекають нових батьків: "Де ти, матуся"