У Київському зоопарку ветеринари провели унікальну операцію. Ввівши анастезію за допомогою духової рушниці, вони провели повний огляд для ведмедів Чіпа і Дейла - дітей бурих ведмедів на ім'я Потап і Настя.

Поки клишоногі спали, їм зробили УЗД внутрішніх органів, оглянули зуби, взяли кров на аналіз, виміряли зріст і вагу - все це необхідно встигнути до того, як ведмеді підуть у сплячку.

Популярні новини зараз

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

Померла зірка "МастерШеф" Стелла Клименко перед смертю розповіла про жорстоке побиття: "Ніяких скарг, це життя"

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Зізнаюся, що перебувати в одній клітці, нехай і зі сплячими дикими тваринами, страшнувато. Ветеринари регулярно перевіряли, як проходить сон ведмедиків: мацали їх пульс, чіпали язики і оглядаючи очі. Одна з учасниць медогляду кілька разів суворо повторила, щоб ніхто не стояв на виході з вольєра. Це єдиний шлях до порятунку, якщо ведмідь раптом несподівано прокинеться. Довелося відійти в сторону і розпитати, для чого все це робиться", - розповіла журналістка "Сьогодні".

Лікарі пояснили, що такі події плануються заздалегідь, щоб все точно було під контролем.

"За 24 години до процедури ведмедя перестають годувати. Потім вводять препарати щоб тварина спокійно проспала всі процедури. Якщо робити все компетентно, ризики мінімальні. Після того, як лікарі завершать роботу, ведмедика укладають на підстилку, виводять з наркозу і залишають відпочивати під наглядом чергового кіпера і лікаря. Ніяких змін в раціоні або прогулянках не відбудеться. Як тільки прокинуться і захочуть їсти або гуляти – будь ласка", - пояснила співробітниця зоопарку.

Нагадаємо, що під Львовом оселилися ведмеді, визволені із " зоопарку смерті"

Як повідомляв портал Знай.ua, у Запоріжжі псих із сірниками спалив десятки собачих будок

Також, Знай.ua писав, що центр Тернополя окупувала лисиця.