Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна.

«З підступним вірусом потрібно було боротися не зараз, коли він уже в країні, куди завозили його потягами, пароплавами і зараз відкривають кордони для іноземців. І не на святкуваннях міст, оскільки більше немає чого святкувати. А потрібно було готуватися до боротьби з коронавірусом завчасно, готувати лікарні», - сказав Пальчевський.

На думку політика, збільшення кількості хворих коронавірусом може призвести до закриття навчальних закладів та перенесення виборів.

«Сьогодні було госпіталізовано 700 осіб, що втричі більше, ніж зазвичай. А що, якщо 1200 чоловік буде завтра або 2000 осіб післязавтра? Ми на крок від закриття шкіл, дитячих садів і перенесення виборів», - заявив Пальчевський.

Популярні новини зараз
У Нацбанку прогнозують дефіцит низки овочів та фруктів: що може зникнути з полиць магазинів Скандал із Ані Лорак не вщухає: з'ясувалися дикі подробиці концерту в Австралії Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще

Лідер політичної партії «Перемога Пальчевського» зазначив, що в зв'язку з розчаруванням у політиці нинішньої влади, українська молодь може не прийти на виборчі дільниці в день голосування.

«У сьогоднішньої владі найбільша проблема – це люди старші 40 років. Вони не будуть голосувати за зелену команду. У людей старшого віку штучно створюється враження, що виходити з дому нікуди не варто і не можна. Ми розуміємо, що влада готується до варіанту «Б» - скасування виборів, або залякування людей старшого віку для того, щоб різниця була не такою великою. Після такого розчарування у нинішній владі, українська молодь не піде голосувати. Надивилися вже на акторів, співаків, комедіантів», - сказав політик.

Нагадаємо, що згідно з останніми соціологічними дослідженнями, рейтинг Андрія Пальчевського продовжує зростати і зараз його підтримують вже 20,5% опитаних.