Нинішні партії, які вирішили балотуватись до Київради, так скористались Виборчим Кодексом, що поставили на перші місця в загальному списку дуже симпатичних кандидатів. Відкрию таємницю: якщо партія долає 5-відсотковий бар'єр, то першими стають депутати, представлені першим номером в округах. У Києві їх 13, тож лідерами списків є перші номери в цих 13 округах.

Відхиляємо завісу таємничості цих списків – і розпочнемо з провладної партії Порошенка. Провладна вона тому, що останні 5 років більшість в Київраді мала саме вона. Сьогодні «ЄС» очолює дружина Порошенка, а якщо подивитись на перші номери в партії, то це добрий десяток чинних депутатів, які «чесно» голосували з забудовниками та Кличком за всі непопулярні й корупційні рішення в місті Києві. До цього списку входять відомі гречкосії та ті, хто потрапив до корупційних скандалів. Одним словом – це команда, яка побудувала корупційний Київ і збирається будувати європейський. Мабуть, якесь друге дихання у них відкриється.

«УДАР» – взагалі катастрофа. Ця партія фактично відродилася, в Київраді у них немає жодного представника, але на білбордах вони розповідають, що завжди були з киянами. З киянами може і ні, але заступниками були точно. Один навіть підробив диплом. До цього списку також входить керівник Генплану, який його не склав, керівник метрополітену, який не побудував жодної станції, і звичайно дружини та діти відомих забудовників.

«Батьківщина» – партія, яка здебільшого голосувала за рішення Кличка. Вони пішли найцинічнішим шляхом, розвісивши білборди про те, що у них найнадійніша команда. Цікаво, що багато депутатів вийшли з фракції через те, що її члени голосують із забудовниками, а попереднє керівництво на чолі з Бондаренком сьогодні десь у хвості списку. Наразі її очолюють забудовники. Алла Шлапак – жіноче обличчя команди Черновецького, а також дружина Насірова… і ще багато цікавого.

Подібна ситуація, тільки у короткій версії, і у блоці Омельченка. Мабуть, Олександр Олександрович його не аналізував, але насправді це список Черновецького, бо на прохідних місцях тут його колишні депутати. А фінансує, за інсайдерськими даними, його ексзять Супруненко.

Популярні новини зараз
США вдарять по росії у відповідь на застосування ядерної зброї: Зеленський заочно "поховав" диктатора Головне за ніч: могилізація путіна, істерика Тіни Кароль у США, маршрутки без шансону та нові ціни на гречку Чому не можна виливати воду після варіння овочів Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає
Показати ще

«Слуга народу» мала б показати приклад, але ні. Очолює список дружина міністра закордонних справ Кулеби, далі йдуть друзі Єрмака, Тищенка, Кошового, заступники міністрів, представники шоу-бізнесу. Серед них є навіть ексміністерка охорони здоров'я, яка нічого для його охорони не зробила.

Я зупинюсь на списках партій, які ще не були в Київраді, пізніше – там теж біда. Але, друзі, будьмо уважними до тих, кого ви обираєте.

Команда ГР «Рідна країна» формувалась останні 10-15 років. Ми обирали тих, хто може бути професійними депутатами, гідними представниками й захисниками жителів своїх районів. Всі ці люди робили корисні справи для нашого міста без бюджетних коштів. Вони патріоти, професіонали та успішні у своїй справі люди.

Наш антикорупційний тренд полягає в тому, що в команді «Рідної країни» ви не побачите жодного чинного депутата, представника КМДА, жодного чиновника районних адміністрацій. У нас також немає дружин політиків чи можновладців, забудовників чи їхніх представників. Щоб навести порядок в Києві, ми повинні бути незалежними.

Я раджу всім киянам переглянути списки партій. Майже у всіх в списку є чинні депутати Київради, представники компаній забудовників чи фінансово-політичних груп, які керують містом останні 6 років.