У суботу, 26 вересня, раптово помер Іван Салій - відомий український політик, представник першого президента незалежної України Леоніда Кравчука в Києві.

Як повідомив його син Костянтин, у батька раптово відірвався тромб, чоловіку було 76 років.

Іван Салій був головою Київської міської державної адміністрації у 1992-1993 роках, двічі обіймав посаду заступника, був депатутом Верховної Ради I та III скликань і заступником міністра транспорту України. Дата похоронів наразі невідома, про неї оголосять пізніше.

Нагадаємо, на Тернопільщині на 80 - му році життя помер Мирослав Закалюжний. Відомий викладач і колишній завідувач кафедри іноземних мов. Він залишив незгладимий слід у роботі зі студентами, передав знання тисячам фахівців.

Популярні новини зараз
За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Головне за ніч: рекордні ціни на продукти, приниження Тіматі від Астаф'євої, чого чекати від курсу долара та втрати ЗСУ Росіяни тікають із країни на самокатах, а жінки закликають їх їхати помирати: "Це не чоловіки" Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

Для колег Мирослав Закалюжний був прикладом невпинної працездатності, мудрості і щирості. Колеги і професорсько-викладацький склад вузу сумує з приводу цієї втрати.

Поховають викладача у рідному селі на Львівщині цього ж дня.