Про це повідомив політичний експерт та блогер Віктор Таран на своїй сторінці у мережі Facebook.

Чесно кажучи, особисто у мене до Віталія Кличко останнім часом все більше запитань. Взяти хоча б його недавню обіцянку...

Geplaatst door Viktor Taran op Zondag 27 september 2020

“Чесно кажучи, особисто у мене до Віталія Кличко останнім часом все більше запитань. Взяти хоча б його недавню обіцянку щодо моста Патона: Кличко заявив, що аварійний шляхопровід почнуть ремонтувати вже найближчим часом і що реконструкція обійдеться в 7 млрд гривень. Дуже своєчасна обіцянка - за місяць до виборів, ага. Примітно, правда в цьому лише одна - що міст справді в аварійному стані, причому настільки, що вже є прямою загрозою для киян, які ним користуються. Що ж стосується решти... Взяти хоча б терміни. Зовсім нещодавно, на початку вересня, "Київавтодор" офіційно заявив, що тільки документацію для початку ремонтних робіт на мосту будуть готувати... два роки! Два роки, Карл! Якщо для Кличка це "найближчим часом", то тут навіть коментувати нічого. Бо фактично мер дав завідомо нереалістичні обіцянки. Чи, може, - обманув?..” - задав риторичне питання експерт.

Він зазначив, що це досить дивно, адже нам показують нібито захмарні рейтинги чинного міського голови, і тоді не зрозуміло, навіщо давати такі дивні обіцянки?

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Київ накрила потужна буря: зачиніть вікна та тримайтеся далі від дерев Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

“Ну і не можна не відзначити другу дивну обіцянку Кличка по мосту Патона - про реконструкцію за 7 млрд. Тут мені приходить на пам’ять у скільки разів зріс бюджет реконструкції, скажімо, Шулявського мосту в порівнянні з початковими планами. Або згадати, як з подачі Кличка Київрада виділяє все нові й нові сотні мільйонів на добудову Подільсько-Воскресенського мосту. Тож можемо навіть влаштувати тоталізатор і робити ставки, у скільки в підсумку обійдеться ремонт моста Патона. І коли він закінчиться. Мій прогноз: 20 млрд грн, 2025 рік. Якщо, звичайно, міст до тих пір доживе…” - констатував Віктор Таран.