Однак останнім часом в Україні він почав відходити на другий план. Весь останній тиждень проходили партійні конференції різних політичних сил. У одних це були пафосні і масштабні заходи, деякі кандидати зробили це оригінально, а у деяких висунення пройшло і зовсім непомітно. Про це пише політолог Петро Олещук у своїй колонці для видання «Коментарі».

"Найбільш оригінальне серед конкурентів висунення продемонстрував лідер власної політичної сили Андрій Пальчевський, відмовившись від "пафосних" заходів, обмежившись стихійним "висуванням" під час ординарної зустрічі з жителями двору на київський Оболоні. Таким чином, висунення пройшло максимально "просто" і навіть без начебто таких звичних атрибутів, як сцена, трибуна тощо. Очевидно, це має демонструвати близькість до громадян", - написав Олещук.

При цьому політолог зазначив, що висунення чинного мера Віталія Кличка пройшло пафосно і з розмахом.

"Деякі зуміли провести досить масштабні партійні заходи. Приклад-висунення чинного міського голови Віталія Кличка на конференції „УДАР“. Це висунення пафосом і масштабністю, мабуть, було покликане показати, „хто головний“. Тут було все-і багато учасників, і купа партійних прапорів, а також „червона доріжка“, по якій і проходили до трибуни виступаючі», — зазначив політолог.

У звичному форматі пройшла конференція київської "Батьківщини", під час якої партія висунула Олексія Кучеренка кандидатом на посаду Київського міського голови. Захід пройшов у традиційному форматі і охарактеризувався "віртуальною" присутністю лідера партії Тимошенко.

Популярні новини зараз
У Бурятії помітили "вершників Апокаліпсису" на чорних жеребцях: викликають дикий сміх замість жаху "Може бахнути прямо там": Олексій Резніков сумнівається в ефективності простроченої ядерної зброї росії Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще