Стало відомо про те, що в столиці вирішили створити «карту перших побачень». У пошуках романтики.

Таким чином, повідомляється, що в Києві вирішили запустити новий проект для того, щоб вивчити романтичний досвід городян. Називається він»карта перших побачень".

Автор проекту Ганна Кириченко розповів про свою ідею, і зазначила, що жителів Києва інформують про відкриті локації для прогулянки.

Ідея проекту полягає в тому, щоб показати людям цікаві місця для побачень. Організатори шукатимуть не лише романтичні локації столиці, а й потайливі місця на громадських територіях.

Популярні новини зараз
Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети Бомжатні виглядають краще: як ставляться до мобілізованих росіян Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Команду створила сторінку в соціальних мережах, і на початку вересня відкрили саму карту. Було вже опубліковано кілька історій про побачення.

Кожен бажаючий може стати частиною проекту. Всі можуть позначити на карті місця, а також дати своїх перших побачень.

Збір даних все ще триває, і як виявилося, Золоті ворота виявилися одним з найпопулярніших місць.

Нагадавши, Знай писав, що франківчанин зробив пропозицію руки і серця в польоті і став зіркою мережі. Молодий чоловік зробив день заручин для своєї коханої самим незабутнім.

Також Знай повідомляв, що головний герой романтичного реаліті шоу "Холостяк-10" Максим Михайлюк добре проводить час з новою коханою після розставання з переможницею шоу Дашею Ульяновою. У нього з'явилася нова кохана-25-річна модель Дарина Хлистун.

Нещодавно Знай передавав, що над окупованим Донбасом у День українського прапора запустили синьо-жовтий Вимпел.