Про це заявив лідер партії “Рідна Країна” Миколо Томенко.

“Як Кличко покриває МАФ-мафію. Київський міський голова Кличко постійно хвалиться своїми перемогами. Приміром, скільки грошей мер витрачає на іміджеві проєкти для власного піару. У свої «перемоги» Віталій Кличко записав ще й одвічну боротьбу з МАФами, адже, на його думку, ситуація у Києві змінилась на краще. Проте кількаденний рейд по районах показав, що ніякої перемоги немає, а мер тільки імітує боротьбу з тимчасовими спорудами. Більшість МАФів і надалі стоять, а на місці тих, які прибирають на об'єктиві телекамер, вже наступного дня виростають нові”, - написав Томенко в своєму Facebook.

На місці «переможених» Кличком МАФів зростають нові Як Кличко покриває МАФ-мафію Київський міський голова Кличко...

Geplaatst door Микола Томенко op Maandag 21 september 2020

За його словами, кияни також не помітили перемоги Кличка над МАФами та залишають у коментарях до чергової «переможної» публікації «теплі» слова, додаючи фотографії із численними кіосками у різних куточках міста.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

“Зелені зони та парки столиці й надалі страждають від малих архітектурних форм, а простір біля метро, особливо біля кінцевих станцій, перетворюється на засилля незаконних кіосків та ринків. Особливий цинізм чинного мера полягає у тому, що так звані тимчасові споруди не тільки не зносять, а й надалі встановлюють. КП «Київблагоустрій», яке мало б контролювати це питання, не поспішає виконувати свої функції. Скарги на незаконні МАФи ними надсилаються в район, а звідти відписують, що всі документи на демонтаж уже передали на «Київблагоустрій», а «благоустрій» нічого не демонтує. Замкнене коло, яке міг би обірвати міський голова. Якби хотів”, - констатував політик.

Він наголосив, що розбудову МАФів в столиці покривають депутати Київради та чиновники КМДА.

Той факт, що таке відбувається у Києві – не новина, адже наприкінці 2019 року керівника КП «Київблагоустрій» Павла Бірюка змінив Микола Бойко, який за дивним збігом обставин є однокласником директора департаменту благоустрою КМДА Олексія Кулеби… Отже, чинні депутати Київради та чиновники КМДА й надалі ретельно покривають забудову хаотично встановлених МАФів, але міському голові, звісно, про це нічого не відомо, чи не так?” - резюмував Микола Томенко.