У Києві на Троєщині помітили сьогодні не тільки дим від пожежі на звалищі сміття, а й повітряні кулі. Вони літали рано вранці над величезним спальним районом столиці. Велика повітряна куля літала рано вранці 21 вересня над вулицею Маяковського. Відео опублікувала Наталія Макагон на своїй сторінці в Facebook.

Велика куля парила в променях сонця, а автор відео навіть помахала пасажирам незвичайного літального апарату рукою. Під її постом коментатори розповіли про свої мрії політати на повітряній кулі і навіть згадали про подібні польоти.

Нагадавши, Знай писав, що франківчанин зробив пропозицію руки і серця в польоті і став зіркою мережі. Молодий чоловік зробив день заручин для своєї коханої самим незабутнім.

Їх любов почалася ще в шкільні роки. Знайомство у подруги на дні народження виявилося знаковим. молоді люди долали великі відстані, щоб зустрітися і насолодитися суспільством один одного. Дівчина розповіла, що вони зустрічаються п'ять років, а знайомі вже 7 років.

Також Знай повідомляв, що головний герой романтичного реаліті шоу "Холостяк-10" Максим Михайлюк добре проводить час з новою коханою після розставання з переможницею шоу Дашею Ульяновою. У нього з'явилася нова кохана-25-річна модель Дарина Хлистун.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Учасник шоу" Холостяк " і його обраниця вирушили в політ на повітряній кулі. Щаслива пара вирішила відпочити на Західній Україні, де вони і політали і активно відпочити.

Нещодавно Знай передавав, що над окупованим Донбасом у День українського прапора запустили синьо-жовтий Вимпел.