Таку думку Кирило Сазонов висловив на своїй сторінці в Facebook.

Смотрю ролики в Ютубе - постоянно вылезает реклама "страшного разоблачения" Андрея Пальчевского. От Шария, что самое...

Geplaatst door Кирилл Сазонов op Zaterdag 19 september 2020

"По Пальчесвскому саме останній тиждень-два дуже багато негативу в мережі. Причому з різних джерел. У такі збіги я не вірю, думаю, можна говорити про організовану кампанію. До Шарию питань немає (давно), а ось хто замовник? Кого Пальчиковий так дратує після висунення в мери Києва? Ну, начебто більше він ніде активних рухів не здійснював - ні в Кабмін, ні в інші місцеві ради не подавався. Тобто, з великою часткою ймовірності можна припустити, що за всією чорнухою про Пальчевського видно тінь чинного міського голови Кличка", - вважає експерт.

У продовженні теми політолог допускає, що потік негативу на Пальчевського обрушився через зростання рейтингу політика.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Легендарний Кузьма Скрябін знайшов, як порадувати всіх і з того світу: "Жаба має Вову в д*пу" Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

"Змушує нервувати? А як же такі впевнені рейтинги, про які у всіх ЗМІ пишуть - чого боятися? Але, схоже, є чого. Пішов за попкорном, продовжую спостерігати", - завершив Сазонов.

Раніше Пальчевський назвав подільників Кличка і викликав мера на дебати.