Андрій Пальчевський звернувся до діючого мера міста з пропозицією провести публічну дискусію.

"У мене і у всіх киян багато питань до Кличка. Як можна вкрасти 4 мільярди і не побудувати не однієї станції метро за 6 років? Чому? Київ відданий на розтерзання будівельної мафії Войцеховському, Микитасю і Комарницькому. І навіть після публічних викриттів схеми продовжують працювати, а ви (прим. ред. - звертається до Кличка) продовжуєте на ці фірми перераховувати сотні мільйонів наших грошей", - обурюється політик.

Також лідер партії "Перемога Пальчевського" розповів, хто з оточення мера заробляє на корупційних схемах.

"Чому першого заступника Кличка Поворозника спіймали на хабарі у власному кабінеті, а на інших підлеглих заведені десятки кримінальних справ, але всі ці люди продовжують працювати поруч з вами в КМДА? Чому тендери на закупівлю автобусів у Києві продовжують вигравати фірми регіонала Святоша, який перебуває у розшуку?",- задається питаннями він.

Наприкінці свого відео Пальчевський зажадав Кличка вийти на дебати, а киян закликав залишати коментарі з питаннями до мера

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні Максимів день 3 лютого: помоліться за благополуччя в будинку та не вздумайте ігнорувати прохання людей
Показати ще

"І ще багато інших питань вам. Тому викликаю вас, Кличко, на дебати. Чекати. Ваші питання, дорогі кияни, залишайте під цим відео", - завершив колишній бізнесмен.

Нагадаємо, раніше Пальчевського висунули кандидатом у мери столиці.