Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив журналіст Денис Бігус.

“А таки Клічко найгеніальніший політик в країні. Це не комплімент. Просто констатація. Зайти на "фірташівських договірняках". Стати мером. Віддати забудову, комуналку і все з баблом - на тупе пошматування різного калібру чортів (Столар). Розійтись з політичним партнером (Порошенком). Міцно тримати симпатії його електорату. І не тільки його. Задружитись з новою владою (Єрмаком).

А таки Клічко найгеніальніший політик в країні. Це не комплімент. Просто констатація. Зайти на "фірташівських...

Geplaatst door Denys Bihus op Donderdag 17 september 2020

Віддати забудову і комуналку новим чортам (Комарницький). Уникнути пресингу. Зберегти симпатії електорату Порошенка настільки, що ЄС вимушена зняти свого кандидата в мери. І імітує любов до Клічка. Публічно з цього пореготати, потицькати ЄС носом в неминучість. Підкреслити, що сам по собі такий крутий. І все це відбувається якось типу само собою, доки аудиторія гигикає з чергової обмовки. Невимушено… Хіба це не захоплює?” - написав журналіст.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Він також зазначив, що залишається незрозумілим, яким чином тепер можна зруйнувати цей “консенсус влади, грошей і суспільного уявлення про себе”.

“Увага, цей пост не про те, хороша Кличкою людина, чи ні. І не про те, хороший він мер чи ні. Цей пост виключно про те, як політик склав навколо себе ідеальний консенсус влади, грошей і суспільного уявлення про себе. І фіг зна, що треба, щоб цей консенсус порушився”, - резюмував Денис Бігус.

Нагадаємо, раніше цей журналіст у своєму розслідуванні викрив зв’язки Вітал Кдичка зі “смотрящим” Денисом Комарницьким. А також з’ясував, що мер Києва виділив компанії “Еко-Буд-Трейд” Дениса Комарницького більше 6 млрд грн на добудову Подільсько-Воскресенського мосту. Більша частина цих грошей, як повідомлялося, була виведена на підставні фірми і зрештою вкрадена.