Кирило Сазонов на своїй сторінці в Facebook прокоментував неординарну поведінку мера Києва, який відібрав у офіціанта мобільний телефон, що належить супутниці його опонента у виборчих перегонах.

«Дивний пост у Фейсбуці Віталія Кличка щодо залишеного в кафе телефону нібито супутниці Андрія Пальчевського мене дещо здивував. Ну, не зовсім в стилі мера такі жарти. Схоже, з деяких пір суперник не дає спокою меру столиці і технологам доводиться шукати креативні ходи. Ну, погодьтеся, важко уявити, як Віталій Володимирович пише або говорить "Містичні історії" і "дедуктивним методом". Не його образ", - пише він.

Таку політтехнологію експерт пояснює прихованою загрозою, яку несе кандидатура Пальчевського.

"Загальнодоступні рейтинги малюють хорошу картинку для чинного мера, але ось закриті і штабні ... вони говорять про неминучий другий тур. Саме з Пальчевським. І якщо в першому турі кандидати отримають тільки голоси своїх прихильників, то в другому всі противники чинної влади можуть проголосувати за суперника чинного міського голови. Другий тур часто стає битвою не рейтингів, а антирейтингів. І тут команда Віталія Кличка допустила фатальну помилку ще рік тому, коли сформувала тактику виборчої кампанії», – резюмував Кирило Сазонов.

Нагадаємо, вчора Пальчевського висунули в мери на зустрічі з виборцями в Оболонському районі столиці.

Популярні новини зараз
Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса
Показати ще