Журналісти просять прокоментувати нашу команду Рідної Країни рішення останньої сесії Киїівради від 10 вересня 2020 року.

Ми вже говорили про зашкварне рішення більшості Кличка із партій Порошенка (нагадаю, що формально фракції УДАРу в Киїівраді не має, оскільки Кличко очолив БПП), Тимошенко, Омельченка і Садового виділити ще 400 мільйонів грн. для фірми Комарницького-Тищенка для добудови Подільсько-Воскресенського моста без тендуру і проекту.

Була також спроба провести низку корупційних земельних рішень та перекидки сотень мільйонів гривень із реконструкцій лікарень на реконструкції парків.

Проте, детальний аналіз цих токсичних і корупційних проектів рішень ми не можемо зробити, бо вони засекречені.

Всупереч законодавству керівники Київради досі не оприлюднили на сайті не лише стенограму, а й порядок денний сесії.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Вимагаємо виконати приписи Законів і оприлюднити всі проекти рішень, які виносила команда Кличка на сесію 10 вересня 2020 року.

Сумно, що тисячі бордів партій, які сьогодні керують Києвом, і водночас вимагають європейських стандартів, діють при владі "візантійськими середньовічними" методами щодо розкрадання землі і бюджету киян.