Стало відомо про те, у скільки обійшлося весілля дочки Мунтяна в центрі столиці.

Таким чином, повідомляється, що молодшій дочці Володимира Мунтяна Віолеті зараз всього 20 років, і є інформація про те, що вона улюблениця.

Українським сенсаціям вдалося дізнатися всі подробиці про святкову подію.

По-перше, торжество почалося без батька, так як він запізнився в ЗАГС на цілих три години. Нареченим став відомий український блогер і творець комедійних скетчів.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..."
Показати ще

Проходило святкування в п'ятизірковому готелі на березі Дніпра, який є одним з найкращих місць для проведення весілля.

Вартість такого банкету на одну людину - близько двох тисяч гривень. Гостей розважала маловідома група, А також сам пастор, Володимир Мунтян.

До слова, найбільше грошей пішло саме на ресторан і декорацію. Загальна сума склала близько 1 мільйона гривень.

Це не найдорожче весілля в їхній родині. Кілька років тому, на весілля старшої дочки Аріни витратили близько трьох мільйонів гривень.

Нагадавши, Знай писав, що мешканка села Грабовець показала, як з померлих вибивають борги в місцевому храмі.

Також Знай повідомляв, що пастора і главу церкви" Відродження " Володимира Мунтяна звинуватили в побиттях і вживанні наркотиків.

Нещодавно Знай передавав, що на Тернопільщині пройшла виставка ікон.