«Новостворені партії, які також наразі вирішують локальні задачі, у разі успіху, в подальшому можуть також еволюціонувати до загальнонаціонального рівня. Зрештою, «Перемога Пальчевського», «Наш край», «Пропозиція» не приховують своїх претензій на загальнонаціональний статус», - пише він.

Щиро кажучи, кумедно чути балаканину про те, що "влада", використовуючи ситуацію з коронавірусом, намагатиметься...

Geplaatst door Валентин Гладких op Vrijdag 11 september 2020

Також політолог розповів, як старі партії використовують місцеву владу для протистояння з Офісом Президента.

«У країні виникла цікава ситуація, коли політичні сили, які втратили владу на загальнонаціональному рівні, зберегли її в органах місцевого самоврядування, а відповідно подекуди використовують органи місцевого самоврядування як майданчики для політичного опонування умовно "центральній владі". Ця тенденція загострилася з наближенням виборів. Думаю, що всі ці виступи міських голів, які з легкої руки журналістів отримали назву "бунт мерів" - явища якраз цього порядку», - вважає Валентин Гладких.

Популярні новини зараз
Таємницю Валерія Залужного та Дмитра "Ореста" Козацького з "Азовсталі" розкрили: "Не могли оминути" Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Нагадаємо, нещодавно Андрій Пальчевський заявив, що коли його політична влада прийде до влади, то кожного року будуватиме 4 станції метро та 14 дитячих садків.