Українці, засуджені до довічного ув'язнення, цілком могли б працювати операторами call-center Міністерства юстиції. 

"Як техперсонал - так, ми можемо їх працевлаштувати. У мене навіть була ідея влаштовувати довічників в call-center. А чому ні? У нас часто лінія зависає, тому що нікому відповідати. А зарплата маленька, за ці гроші у мене чотири довічника будуть працювати 24 години на добу. Економічно їх робота була б вигідна", - заявити глава відомства Денис Малюська заявив в інтерв'ю "Стране". 

Разом з тим міністр зазначив, що ідея сподобалася не всім його колегам: продовжують працювати стереотипи і упередження, що заважають влаштувати на роботу ув'язнених.

"Насправді, у довічників хороша психологічна витримка. Вони набагато більш стресостійкі, ніж деякі хлопці – це якщо говорити про роботу в call-centre. Деякі довічно ув'язнені особисто не вбивали нікого, не ґвалтували. Були співучасниками групи, рвонуло дах і вони вписалися в якісь історії. А спочатку 90-х взагалі довічно садили на раз-два, це зараз довічно сидять відчайдушні негідники. Але серед довічників попадається адекватна публіка. Так, є такі, до яких і близько підходити не можна, а є ті, хто може себе частково утримувати, працюючи", - додав Малюська.

Популярні новини зараз

Зеленський приїхав на Прикарпаття і одразу потрапив до лікарні

У Львові раптово помер легендарний лікар, який врятував тисячі життів

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Киянам розповіли, коли чекати першого снігу: "Лічені дні"

Показати ще

Міністр додав, що він особисто спілкувався з ув'язненими, і 40% з них були б раді отримати роботу в call-center.

Нагадаємо, раніше "Смотрящий" Запоріжжя Анісімов викупив всі платні місця в СІЗО-мажорно сидіти не заборониш

Як повідомляє портал «Знай.ua» Одеське СІЗО перетворили на тризірковий готель, беруть по-Божому: "Зізнайся, захотів"

Також «Знай.ua" писав, що цілодобова охорона, ресторанне харчування та 12 тисяч за" нари": мер отримав "подарунковий тур" в елітне СІЗО