Держспоживслужба закликала батьків, чиї діти навчаються в школі в Києві, повідомляти про неякісне харчування, яке пропонують в їдальнях. 

Таку заяву було зроблено після того, як в Facebook мама школяра поскаржилася на якість сніданку і, щоб не бути голослівною, прикріпила фотодоказ. 

"Ось такі фото-звіти сніданків у столичних школах почали надходити на нашу сторінку. І обурення батьків цілком зрозуміле. Ми будемо реагувати на скарги і перевіримо викладені факти у зазначеній школі", — пишуть у Держспоживслужбі.

На фото - те, чим повинні снідати учні другого класу в школі № 64 Солом'янського району.

Ось такі фото-звіти сніданків у столичних школах почали надходити на нашу сторінку. І обурення батьків цілком зрозуміле....

Популярні новини зараз

Наталія Могилевська блиснула стрункою фігурою, українці вражені: "Прям квітнете"

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

Помер зірка "Татових дочок " Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

Смерть молодого хлопця шокувала киян, момент трагедії потрапив на відео

Показати ще
Geplaatst door Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві op Dinsdag 8 september 2020

У Держспоживслужбі попросили батьків надсилати подібні фотозвіти на електронну пошту: [email protected] або за допомогою засобів поштового зв'язку (04053, м.Київ, вул. Некрасівська, 10/8).

"Письмове звернення (у т.ч. електронне) має бути підписане заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути вказана електронна пошта, Поштова адреса, на яку заявнику може бути надіслана відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним", — пояснили у відомстві.