У Києві неадекватна жінка розбила всі кавуни в наметі продавця. Дивна витівка потрапила на відео, яке очевидці виклали в телеграм-спільноті «Х**вий Київ».

"І знову в чомусь винні кавуни", - пише автор повідомлення.

На опублікованих кадрах-молода жінка, яка кидає кавуни на асфальт навколо намету, де вони продаються. Ті шматки, які не розбиваються об землю, агресорша топче ногами.

Варто відзначити, що сторопіла продавщиця кавунів навіть не намагається захищати свій товар, а просто з неприхованим подивом спостерігає за тим, що відбувається.

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий" Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Що стало причиною такої дивної поведінки жінки, незрозуміло. Можливо, між нею і продавцем виник якийсь конфлікт, або незрозуміла агресія по відношенню до кавунів стала наслідком особистих проблем нападниці.

В результаті "кавунового побоїща" весь тротуар перетворився на суцільне рожево-зелене місиво, проте ніхто з перехожих так і не наважився зупинити те, що відбувається.

Нагадаємо, раніше Арбузик здувся: блогер показав, як обманюють покупців, недалеко до отруєння

Як повідомляє портал «Знай.иа» у Херсонській області фермери хочуть запатентувати місцеві кавуни. Вони вважають, що їх ягоди особливі

Також «Знай.иа " писав, що Стало відомо, що вартість херсонських кавунів знизилася майже в два рази після того, як з Херсона до Києва відправили баржу з баштанними - з 2,5-5 грн/кг до 1,5-3,5 грн/кг в оптовій закупівлі