Про це відомий політик заявити в інтерв'ю сайту "Обозреватель".

"Розумієте, за роки незалежності перед Українською державою виникали різні виклики. Деякі з них були виключно штучними, інші - глобальні. Але є одна незмінна риса, яка об'єднує ці події. Люди, які опиняються у владі завдяки їм – це політики, далекі від того, щоб займати справжню державну позицію і робити сильні кроки. Вони дилетанти або злодії. Потрібно зупинити знищення країни. І я готовий це зробити", - відрізав він.

Також Пальчевський пояснив навіщо вирішив йти в політику.

"Я в цьому впевнений (прим.ред. - що все можна змінити). Інакше б не йшов у політику. Все ще потрібно, щоб до влади в Україні прийшли професіонали зі стратегічним баченням і чистими намірами. Саме таких людей я і об'єдную в рамках "перемоги Пальчевського". Відразу хочу пояснити, чому я вставив своє ім'я в назву. Це означає, що я особисто відповідаю за результат. Я розумію, що потім сховатися не вийде», - завершив лідер політсили «Перемога Пальчевського».

Нагадаємо, нещодавно Андрій Пальчевський виступив проти капітуляції України. 1 липня Андрій Пальчевський зареєстрував політичну партію»Перемога Пальчевського". Вибори до місцевих органів влади відбудуться 25 жовтня 2020 р.

Популярні новини зараз
"Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Ціни на популярні фрукти зірвалися з місця: банани, мандарини та яблука тепер не кожному по кишені На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще