Стан Володимира Балуха, колишнього політв’язня Кремля, якого в РФ було засуджено за обвинуваченням у зберіганні боєприпасів і та нібито скоєння нападу на співробітника ФСВП, після недавнього побиття у Києві погіршився. Він впав у кому, повідомили у прес-службі партії експрезидента України Петра Порошенка «Європейська солідарність».

У політсилі заявляють, що «вимагають негайного розслідування і відповідей на питання, хто напав на Володимира Балуха». Також члени партії наголошують на необхідності встановлення всіх обставин зазначеного нападу.

«Ми не виключаємо, що причиною трагедії стали політичні погляди представника нашої партії і вимагаємо особистого контролю за розслідуванням міністра внутрішніх справ», — сказано в заяві.

Зазначимо, що Володимир Балух балотується на майбутніх виборах від «Європейської солідарності».

Про те, що Балуха в столиці побила російськомовна компанія за зроблене зауваження, стало відомо напередодні. Крім того, нападники його пограбували.

Популярні новини зараз
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Показати ще

Активіста із важкою травмою голови прооперували, однак його стан лише погіршується.

Поліція порушила справу за статтею «розбій», нападникам загрожує до 15 років тюрми.

Нагадаємо, Балух відверто розповів, як над ним знущались в путінських катівнях

Як повідомляв портал Знай.ua, 7 вересня 2019 полонені українські моряки і в'язні Кремля повернулися в Україну.

Також Знай.ua писав, Сенцов жорстко проїхався по концерту до Дня Незалежності в Києві