Це сталося тому, що Кличко, попри м’язи та видиму силу, виявився дуже слабким і тому корумпованим, заявила народний депутат від “Слуги народу” Ірина Верещук в ефірі каналу KYIV LIVE.

“Мене дивує, чому зовні такий сильний Кличко виявився таким слабким. Це слабкість. Вони слабкі, тому що корумповані. А не навпаки: корумповані тому, що слабкі. Вони виявилися слабкими попри сталеві м’язи. Люди чому голосували за Кличка? Люди думали, що лідер в спорті буде і лідером громади. А він виявився простим слабаком”, - заявила пані Верещук.

За її словами, якщо люди проголосували за Кличка, то вони довірили владу саме йому, а не Комарницькому.

“Якщо тебе обрали,то люди довірили тобі владу, вони проголосували саме за тебе, а тобою керують комарницькі, тобою керують інші люди, які абсолютно не уповноважені громадою. Вони не працюють навіть в стінах КМДА, вони не несуть жодного зобов'язання, вони мали би бути за межами прийняття рішень і управлінських процесів. Але, виявляється, знаходяться люди, до яких треба йти з поклоном, з якими треба мати так би мовити зв'язки. А що це таке? Що ми зараз сформували? Що це за кліка чи синдикат, який в столичному місті виглядає гротескно в 21 сторіччі”, - наголосила народний депутат.

Популярні новини зараз
Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Головне за 29 січня: новий курс валют, скандал в Ощадбанк, космічні суми в квитанціях, Ані Лорак спалилась Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький
Показати ще

Вона нагадала, що, окрім іншого, Кличко з Комарницьким разом замішані у скандалі з будівництвом Подільського мосту.

“Я розумію, що були лихі 90-ті, що були певні процеси і вони були складними. Але зараз Кличко називає себе європейським мером, він каже, що він десь там разом з “Европейською солідарністю”. Вони тепер разом будують Подільський міст. “Ленінська кузня” Порошенка продає ванти, які потім десь зникають. Там же і Комарницький, це все одна команда. І шо? Де результат? Треба перегортати сторінку, і правоохоронні органи повинні давати оцінку цим діям. Я, як народний депутат, звернулась до них із депутатським зверненням, аби мені надали вичерпну інформацію, що відбувається і на якій стадії знаходиться розслідування. Я хочу дізнатися, що заважає довести справу до кінця. Хочу побачити, де там Порошенко, де там Кличко і чому Кличко робить великі очі на ролику і розповідає, що він не в курсі щодо зловживань”, - резюмувала Ірина Верещук.