Відома українська співачка Ольга Полякова, сьогодні 3 вересня приїхала під Кабмін висловити своє обурення тим, що влада вибірково видає дозволи на проведення концертів.

Про це пише PavlovskyNEWS .

Полякова обурена тим, що комусь можна працювати, а комусь-ні.Співачка навела приклад недавнього концерту російського виконавця Jony в приміщенні київського клубу. При цьому її концерт в Білій Церкві на свіжому повітрі з розсадкою через ряд знаходиться під загрозою зриву.

"Якщо ви комусь дозволяєте, то ви повинні дозволити всім. Щоб все з обмеженнями: розсадкою, маскою, свіже/несвіже повітря, скільки можна заводити людей в зал. Дайте нам точні обмеження, щоб ми розуміли, як нам грати за правилами",- звернулася до Кабміну Полякова.

Популярні новини зараз
Своїх не кидаємо? Путін планує віддати всю Луганщину, щоб захистити важливі для себе місця - ISW Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше
Показати ще

Наприкінці своєї промови Полякова підписала текст звернення до влади і уточнила: "Якщо не стукати - не відкриють. Один раз постукаємо, інший, а третій раз візьмемо велику дубину і виламаємо двері".

Певица Ольга Полякова приехала под Кабмин выразить своё возмущение тем, что власть выборочно выдает разрешения на проведение концертов На митинге Полякова привела пример недавнего концерта исполнителя Jony в помещении киевского клуба. При этом ее концерт в Белой Церкви на свежем воздухе с рассадкой через ряд находится под угрозой срыва. "Если вы кому-то разрешаете, то вы должны разрешить всем. Чтобы все с ограничениями: рассадкой, маской, свежий/несвежий воздух, сколько можно заводить людей в зал. Дайте нам точные ограничения, чтобы мы понимали, как нам играть по правилам", - обратилась к Кабмину Полякова. В конце выступления Полякова подписала текст обращения к власти и уточнила: "Если не стучаться - не откроют. Один раз постучимся, другой, а третий раз возьмём большую дубину и выломаем дверь". PavlovskyNEWS

Geplaatst door Pavlovsky News op Donderdag 3 september 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Полякова вирішила влаштувати "бунт", зібравши людей під Кабміном: "співати за мішок картоплі"

Як повідомляє портал «Знай.иа» Дочка Полякової відчула себе дорослою і показала свої персики: "Вибачте за те..."

Також «Знай.иа " писав, що Оля Полякова гаряче переплюнула" Дикі танці "Руслани, українці вже відправляють на" Євробачення"