Власники ресторанів, барів, кав'ярень та інших громадських місць, рівно як і самі відвідувачі, почали забувати про елементарні правила безпеки: маски, дезінфекцію рук, прибирання приміщень, дотримання дистанції.

Про це під час онлайн-прес-конференції заявив мер Києва Віталій Кличко.

Він підкреслив, що якщо поведінка киян не зміниться, у столиці можливий інфекційний вибух.

"Не носять маски. Перестали дезінфікувати приміщення. Чимало закладів працюють після дозволеного часу і з натовпами людей. А потім всі запитують - звідки така негативна динаміка поширення вірусу. І хто ж на неї впливає, скажіть?! Якщо так продовжиться, - нам не уникнути інфекційного вибуху", - заявив Кличко.

Популярні новини зараз
Штрафи за скважини та колодязі: суми виростуть в рази ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати "На кордоні вже чекають ТЦК": нардеп заявив про депортацію українців із США та ЄС Який податок ви маєте заплатити за набуту спадщину
Показати ще
Минулого тижня контролюючі органи перевірили 380 київських закладів торгівлі, громадського харчування та ринків. 67 перевірок закінчили складанням протоколу про порушення.