Стало відомо про те, яке в Києві найулюбленіше місце у НЛО. Де вони мешкають.

Таким чином, повідомляється, що кандидат технічних наук, доцент і голова Центру вивчення аномалій "Зонд", який вже 16 років працює в Україні, Артем Білик розповів про часту фіксацію НЛО в селі Яблунівка, що в Макарівському районі.

Також, він каже, що в 1980-х спостерігався масовий сплеск свідчень про аномальні явища. Комісія з вивчення не встигала обробляти таку кількість повідомлень, і всього ща десять років було отримано понад шість тисяч листів.

Всі вони зараз в паперовому вигляді, але, експерт стверджує, що вони їх намагаються поступово перевести в електронний вигляд. Найцікавіше випадки, які були не досліджені лише тому, що не було ні ресурсів ні часу.

Популярні новини зараз
У чому різниця між трудовим та страховим стажем: українці дізналися головне про пенсію 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Як схуднути за місяць на 5 кг без спорту? Прості поради, щоб зустріти Новий 2023 рік в ідеальній формі
Показати ще

"Наприклад, в 2005 році ми відновили дослідження аномальної зони в Яблунівці (Макарівського району) Київської області. Протягом 80 - х років там було кілька випадків масового спостереження НЛО. Ми з 2005 року почали заново досліджувати це місце і раз на рік виїжджаємо туди. Зараз в Яблунівці стоїть наш моніторинговий комплекс і реєструються нові аномальні аерокосмічні явища", – говорить вчений.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, у NASA повідомили про наближення до землі величезного астероїда

Як повідомляв портал Знай.иа,астронавти показали дивне відео з орбіти

Також Знай.иа писав, NASA прокоментувало знімок з НЛО