Киянину надіслали штраф за порушення правил дорожнього руху, яке він не міг вчинити в принципі – у нього немає автомобіля. Про це повідомили в співтоваристві dtp.kiev.ua у соціальній мережі Facebook.

Чоловік, у якого немає авто, отримав поштою повідомлення про те, що йому належить сплатити штраф за порушення ПДР. Однак киянин володіє мотоциклом, а не автомобілем. Виявилося, що номерні знаки обох транспортних засобів збігаються.

Зазначається, що причиною курйозного випадку стала помилка в системі фіксації порушень. Втім, самому "щасливчику", який отримав лист про штраф, не до жартів – він не може зрозуміти, що ж йому в такому випадку варто робити далі.

Фото: dtp.kiev.ua
Фото: dtp.kiev.ua

"Якщо питання принципу тоді в суд, час, гроші. Якщо закрити питання сплатити штраф. Це звичайно піз....", "А де фото вашого мотоцикла з номером або техпаспорт, а написати можна все що завгодно. Ви, мотоциклісти, думаєте, що камера у вас не зчитує номери, то розслабитеся зчитує", "Написати звернення на електронну пошту поліції (за формою), вони скасовують постанову, перевірено, працює», - радять українці.

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

"Така ж херь, на моїх номерах "хрустик" їздить, але штрафи мої приходили мені", - зазначає один з коментаторів.

Нагадаємо, раніше Щоб не пропустити "лист щастя": як перевірити і сплатити штраф за порушення ПДР

Як повідомляє портал «Знай.uа» Українців у поштових скриньках чекає "лист щастя", - влада жбурнула в обличчя новий податок

Також «Знай.uа " писав, що Ніякі документи не допомогли-українець спробував оскаржити "лист щастя" за порушення швидкості