У київських школах, швидше за все, новий навчальний рік стартує без проведення традиційної лінійки. Про це повідомив голова Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан.

За його словами, шкільна лінійка - це культурно-масовий захід, на проведення якого в умовах карантину по коронавірусу діють обмеження. При цьому скасування лінійок ні в якому разі не означає, що маленькі кияни цього року не сядуть за парти.

Провести лінійки можуть навчальні заклади в населених пунктах, які відносяться до "зеленої" і "жовтої" карантинних зон, однак для "помаранчевої" і "червоної" зон діють обмеження на масові заходи. Якщо столиця опиниться в "помаранчевій" зоні, лінійки скасують.

Рубан нагадав, що всі діти і вчителі в школах повинні бути забезпечені захисними масками, антисептичними засобами і можливістю дотримуватися соціальної дистанції. Учні повинні знати, як користуватися засобами гігієни, вчасно міняти маски і не знімати їх під час перерв між уроками. На перервах Класні приміщення повинні провітрюватися не менше 10 хвилин.

Нагадаємо, що стало відомо про те, чи буде в школах міста Дніпро лінійка на перше вересня.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, педагог відкрив українцям очі на реальний стан речей у школах: "Неможливо зберегти здоров'я".

Також Знай.uа писав, що львівських школярів поcадять за парти у дві зміни - що зміниться з 1 вересня.