У Києві зловмисники пробралися в квартиру генерального директора одного з центральних телеканалів "1+1 Продакшн" Дмитра Зубка. Домушники відчинили двері квартири відмичкою, пошкодили замок вхідних дверей, та винесли цінні речі.

Як розповів потерпілий в поліції, грабіжники обчистили його квартиру в Печерському районі і винесли з приміщення ювелірні прикраси. Злодій скористалися відсутністю господарів на святкових вихідних - Дмитро Зубко поїхав з дому на святкові вихідні і був відсутній у квартирі з 15:00 22 серпня до 20: 30 24 серпня. Про це пише видання Vesti.

Крадіжку Дмитро Зубко виявив після повернення додому і відразу викликав поліцію. Після огляду місця події стало зрозуміло, що злодії відкривали двері, швидше за все, відмичкою. З квартири винесли золоті прикраси в загальній сумі на 81 тисячу гривень. Викрадено ланцюжок, 2 хрестики і одне кільце.

Як заявили сусіди, на вихідних вони нічого підозрілого не бачили. Відеокамери на домі і на прилеглій території немає. Всі ці фактори значно ускладнять пошук злочинців.