Стало відомо про те, що в Києві зафіксували випадок сказу у кішки.

Таким чином, повідомляється, що за інформацією об'єднання ветеринарної медицини в Києві, в п'ятницю, 7 серпня, у відділ по боротьбі зі сказом був доставлений труп кішки.

у Києві виявили кішку, у якої сказ: фото: скріншот з відео

Були проведені потрібні дослідження, які виявили характерне для сказу. Тривалий час вона проживала на території будинку відпочинку «Конча-Заспа». Померла вона в п'ятницю, як уже згадувалося вище, але, перед цим вона вкусила чоловік, і зараз він отримує відповідне лікування в одній з лікарень Києва.

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому органі Київської міської ради визначили першочергові необхідні заходи, щоб не допустити поширення сказу.

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Показати ще

"Київ з усіх боків межує з лісопарковими зонами, які мають численні резервуари збудника сказу (лисиці, єнотовидні собаки). Тому необхідно уважно ставитися до здоров'я власних тварин, а також проживають поруч", - йдеться в повідомленні.