Таку думку висловили юристи та активісти, котрі 10 серпня прийшли до Окружного адміністративного суду, де розглядається справа щодо незаконного будівництва, йдеться у сюжеті телеканалу НАШ.

Протестувальники впевнені у навмисному програші Кличком та його підлеглими судів, адже у столичної влади вистачає доказів незаконності даної забудови. І за бажання забудовника вже давно можна було вигнати з території скверу “Слава Танкістів”, де той планує звести житловий комплекс.

“Маючи багаторічний досвід роботи адвокатом в сфері нерухомого майна, в даному випадку я бачу злочинну схему забудови вказаної земельної ділянки яка неможлива без прямої участі віталія кличко. В даному випадку має місце змова міського голови, та суддів. Як мені здається, кличко дав доручення спеціально суди програти забудовнику, таким чином він зливає спробу на користь забудовника вказаної земельної ділянки”, - впевнений адвокат Ігор Боровик.

Активісти пояснюють, що історія незаконної забудови тягнеться з 2004 року, коли Київрада ухвалила рішення про відведення ділянки площею 0,31 Га під забудову приватній компанії. Вже у 2007 через протести громадян столичні депутати це рішення відмінили. Але компанія повертати землю місту відмовилася. Почалися судові розгляди.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині вреднющий жук закрив на карантин цілі села, справжня напасть

Тіна Кароль у "голій" сукні полоскотала нерви українців: "Ну хіба так можна?"

У Львові знайшли зниклу 8-річну дівчинку, батьки мало не з'їхали з глузду: "Жива"

Коханка Тарзана Шульженко при всіх висміяла чоловіка Корольової: "Навіть якщо роздягнуся догола"

Показати ще

“Ми, як територіальна громада, маємо права, а столична мерія, повинна захищати наші інтереси. Але видно що вони саботують цей процес. Кличко увійшов у змову з цими забудовниками, які тепер хочуть замість скверу побудувати якийсь будинок”, - зазначив активіст Станіслав Підгородецький.

Активісти та юристи впевнені, що саме пасивна позиція столичної влади в особі Віталія Кличка по даному питанню є причиною того, що земельну ділянку на проспекті Перемоги, 50-А досі не повернуто громаді Києва. Адже, наприклад, у суді стосовно права власності на земельну ділянку представник КМДА навіть не надав письмових заперечень проти рішення суду, котрий визнав за забудовником правоту. І апеляцію також спустили на тормозах.

“Ми впевнені, що без безпосередньої участі Кличка, без його вказівки ці справи не зливалися б”, - резюмував активіст Ігор Кононенко.