Останнім часом кількість людей, які ведуть себе неадекватно, сильно збільшилася - можливо, позначається другий етап медичної реформи, згідно з яким багато психіатричних закладів були скорочені або переформатовані. Інший варіант-нерви українців не витримують викликів 2020 року, з його карантином і кризою. У будь-якому випадку, дивні персонажі на міських вулицях перестали бути рідкістю.

Зокрема, вчора, 6 серпня, по урядовому кварталу столиці розгулював абсолютно оголений чоловік. Перехожі намагалися робити вигляд, що нічого надзвичайного не відбувається.

Тим часом, громадянин не обмежився однією прогулянкою - сьогодні, в п'ятницю 7 серпня, він знову вийшов на вулицю «в чому мати народила». Відеоролик з новою витівкою неадекватного киянина поширили в соцмережах свідки події.

"Прогулянка голого чоловіка триває. Його помітили на вулиці Кловській", - підписали новий відеоролик у спільноті "Київ сьогодні".

Популярні новини зараз

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

На опублікованих кадрах - той же персонаж без одягу, який, як ні в чому не бувало, крокує по жвавій вулиці.

Ким є цей чоловік, встановити поки не вдалося. Також не ясно, чому їм не зацікавилися поліцейські.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, що в центрі Львова на площі чоловік на очах у дітей і перехожих помив свій статевий орган у фонтані. Чоловіка не збентежило, що поруч ходять перехожі.

Також портал "Знай.ua" писав, що У Тернополі сторож садочка проткнув ножем виховательку і вийшов сухим з води: "хворий"

Також портал " Знай.ua " писав, що У Чернівцях психічно хворих залишили голодними на голих ліжках-рятують усім світом