Школярів Києва з 1 вересня, крім нових правил в умовах карантину, чекає ще одне нововведення – на цей раз від депутатів міськради. Щоранку в столичних школах буде починатися з виконання державного гімну. Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат Київради Олег Бондарчук – один з авторів відповідного проекту постанови.

За його словами, на пленарному засіданні Київради депутатами було підтримано проект, згідно з яким вводиться виконання гімну України кожен день у школах перед початком занять.

За словами Бондарчука, це повинно сприяти вихованню патріотичних настроїв серед дітей і підлітків.

«Що занадто, то не здраво. Можна скасувати? Той, хто запропонував це, виглядає махровими совком. Гімн співати по душевного пориву, а не обов'язково за програмою. Хто це придумав? Що це за совок?», - запитують городяни.

Популярні новини зараз

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

«Відмінно! Сподіваюся, Київрада покаже приклад київським школярам і почне кожен день, можна і по два рази, виконувати гімн онлайн, щоб школярі дивилися, як депутати стають патріотами прямо на очах. Які ж ви совки! Залиште дітей у спокої! Завдяки вашим безглуздим ініціативам діти зненавидять гімн власної держави», - пишуть в коментарях кияни.

Нагадаємо, київські школярі сядуть за парти 1 вересня, але є неприємний нюанс

Як повідомляв портал Знай.ua навчальний рік 2020: коли почнеться і що говорять у Кабміні

Також Знай.ua писав, школи в Україні з 1 вересня: хто з учнів сяде за парти, а хто продовжить навчатися дистанційно