Політолог Володимир Цибулько в коментарі виданню Хрещатик.News заявив, що штаб чинного мера не очікував появи такого несистемного кандидата, як Андрій Пальчевський.

«Відомий бізнесмен став свого роду «чорним лебедем» для чинного мера, до появи якого не були готові штабісти Кличка. Вже давно було зрозуміло, що «слуги» злили столицю і через цей договорняк команда мера не готувалася до реальної конкуренції. Але ситуація розвивається зовсім по іншому. Враховуючи динаміку, з якою Пальчевський нарощує підтримку киян, то чи залишиться Кличко мером, наразі, залишається відкритим питанням», – пише він.

Позитивно на образ Пальчевського, на думку експерта, грає образ «правдоруба».

«Пальчевський без сумніву піддасть вогню протистоянню за крісло мера. А його різкі випади проти чиновників та корупції гарно резонують з суспільними настроями. Виборча кампанія в Києві набирає обертів. І якщо ще місяць тому Кличко був безальтернативним фаворитом, якого експерти та навіть конкуренти вже були готові «внести» на столичний престол, то зараз ситуація змінюється», – зазначив Володимир Цибулько.

Нагадаємо, згідно з даними соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, до другого туру виборів мера Києва проходять два кандидати – Володимир Кличко й Андрій Пальчевський.

Популярні новини зараз

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Водночас, Пальчевський поки офіційно не оголосив про своє висунення.