На Київщині зафіксували спалах африканської чуми у свиней.

Про це повідомляє телеграм-канал Народний ревізор.

Так, стало відомо, що на Київщині лабораторно підтверджений випадок загибелі свиней від африканської чуми. Цей випадок зафіксували в господарстві агрофірми “Глушки” в Білоцерківському районі Київщини.

Свиня, agravery.com
Свиня, agravery.com


За інформацєю начальника Білоцерківського міськрайонного управління Головного управління Госпродпотребслужби у Київській області Володимира Вовкотруба, зараз фахівці проводять заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника хвороби.

Саме тому встановлено суворий контроль за протиепізоотичної ситуації в населених пунктах району. Зокрема, зоною захисту визначено територію населених пунктів сіл Глушки і Безпечна, зоною нагляду – смт Терезине, с. Вільна Тарасівка, с. Олійникова Слобода с. Скребиші Білоцерківського району.

За дотриманням цього стежити поліція, їй доручено забезпечити ліквідацію стихійних місць торгівлі свинями і непереробленої продукцією тваринного походження.

Варто нагадати, що Знай повідомляв про ще один випадок захворювання чумою свиней. Тоді хворобу виявили у Кременецькому районі.

Крім того, Знай писав, що африканська чума свиней вражає тварин по всьому світу. Нещодавно в Китаї тисячі тварин були просто знищені з-за захворювання. А.

Популярні новини зараз

Винник, Каменських і Полякова на шоу "Маска" вгадали, хто ховається за образом Пальчики: "Сама себе здала"

Віктор Ющенко розповів про загибель сім'ї і розчарувався у владі: "Я прошу Господа... від демона"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Нещодавно Знай передавав, що президент Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин Марк Шиппі попередив людство про те, що африканська чума свиней набирає обертів.