25 липня в лютеранській церкві Святої Катерини в Києві попрощалися з волонтером і керівником громадської організації "Будинок милосердя" Олексієм Кучапіним.

На церемонії вперше було озвучено зміст передсмертної записки Кучапіна, знайденої біля його тіла.

В записці загиблий написав, що його попереднє життя було «негарним, неправедним», потім він змінився, але в останнім часом йому знову не вдавалося бути хорошою людиною.

"Я виріс без батька на вулиці і мені кожен день доводилося робити вибір між злом і добром. Частіше я вибирав зло. Сподіваюся, бог мене помилує заради Ісуса", – було в записці.

Тіло волонтера Олексія Кучапіна, який зник ще 16 липня, знайшли тільки через шість днів в квартирі в Дніпровському районі Києва.

Раніше поліції заявили про відсутністьа насильницької смерті волонтера Кучапіна.

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

Показати ще

Олексій Кучапін був відомим волонтером, який допомагав бездомним, сиротам, особам з інвалідністю та людям похилого віку. За словами друзів, останнім часом він займався розслідуванням справ, пов'язаних з торгівлею дітьми, і намагався допомогти вирватися з рабства дівчаткам-сиротам.

Друзі та дружина відомого волонтера, що займався допомогою безхатькам та дітям, яких продавали у сексуальне рабство, не вірять у самогубство Олексія Кучапіна.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що На Закарпатті психічно хворих залишили без їжі, волонтери благають про допомогу - нещасні й виснажені

Також портал «Знай.uа» писав, що Харків'яни захопили благородним вчинком: "Безпритульні теж хочуть їсти"

Також портал «Знай.uа» писав, що На Буковині пропав сивий худорлявий чоловік – рідні не знаходять собі місця

https://www.youtube.com/watch?v=AnQKWE1wSp4