Про це повідомляє телеграм-канал "Киев власть".

"У п'ятницю соратник Кличка, персонаж з прямого оточення Ані Старостенко - Ігор Мигович публічно атакував кремлівського політв'язня і героя України Олега Сенцова. За отримання гранту від держави на зйомки фільму. Причому сума по рамкам кіновиробництва маленька. А по масштабах відкатів в Адміністрації Кличка - взагалі смішна", - йдеться в повідомленні.

Автори тексту стверджують, що атака на Сенцова - це реакція на його відмову стати обличчям національної виборчої кампанії партії УДАР.

""Клички" безуспішно намагалися переманити народного героя в лави партії УДАР і зробити його особою національної виборчої кампанії на місцевих виборах. А те, що Віталік хоче повернутися у велику політику - не секрет. І наявність відставних "ударівців" з парламенту типу Продан - явне тому доказ. Але Сенцов вибрав Зе, а точніше Ткаченко. І м'яко послав боксерів. З-за чого, було вирішено руками вторинних активістів висловити своє "Фе"", - пише "Київ владу".

Популярні новини зараз
Пенсії та соцдопомога: чи будуть перебої з виплатами через дефіцит бюджету Похмурі пророцтва на 2026 рік від Нострадамуса: загибель лідера, конфлікти на морі та Україна у фокусі подій Обмеження на зняття готівки: українцям пояснили нові ліміти в банкоматах ПриватБанк може залишити без грошей через перекази з картки на картку
Показати ще