У Карпатах у вівторок, 7 липня, рятувальники шукали двох молодих туристок з Києва. Про це розповіли у Державній службі з надзвичайних ситуацій Закарпатської області.

Як повідомляється, дві мандрівниці, що відправилися в похід в район неподалік від озера Бребенескул, розташованого на Чорногірському хребті Карпат, в якийсь момент втратили орієнтування на місцевості і зрозуміли, що заблукали. При цьому 26-річні туристки дуже втомилися і замерзли – крім того, що вони загубилися в горах, дівчата ще й потрапили під проливний дощ.

Фото: ДСНС
Фото: ДСНС

Їм вдалося повідомити в рятувальну службу, що вони заблукали і просять про допомогу.

Розшукати дівчат змогли ближче до півночі, недалеко від гори Кліфа. Їм надали необхідну допомогу та супроводили в розташоване неподалік села Богдан Рахівського району.

Популярні новини зараз
Не тільки комендантська година: запроваджують нові нічні обмеження Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби ТЦК розпочало цілодобове полювання на чоловіків: нові місця "засідок"
Показати ще

Нагадаємо, що нещодавно Карпати перетворилися в смертельний лабіринт для чотирьох туристів з Харкова і Полтави.

Як повідомляв портал "Знай.uа", українські регіони підуть під воду, кому готувати човна.

Також,"Знай.uа" писав, що велика вода вдарила по Прикарпаттю з новою силою