Стало відомо про те, що на вулиці Набережно-Корчуватській у Києві з ранку помітили досить цікавих гостей.

Таким чином, повідомляться, що приблизно о 8 ранку, в понеділок, 29 червня, були помічені «цікаві гості», які прогулювалися поруч з гаражами. З собою у них був «болторіз».

У підсумку, затримати вдалося лише чоловіка, у якого позивний «Потап», а ось його спільник, якого називають «Тимохою», втік на велосипеді.

Потап плаче, а Тімоха - втік На вулиці Набережно-Корчуватській вранці (близько 08:00) було помічено «цікавих гостей». Вони прогулювався біля гаражів з "болторезом". Затримати вдалося лише оцього - клікуха «Потап», а його поплічник «Тімоха» втік на велосипеді. До приїзду поліції поводив себе вкрай агресивно, а коли прибули копи - взагалі почав тікати. Внятно свої наміри пояснити не зміг, але ж всі розуміють... Дуже схоже, що знаходився під дією наркотичних речовин. Пізніше підійшов інший кєнт Потапа, з яким вони «чалились» разом, приніс водички. Наразі на місці працюють слідчі поліції, з’ясовують всі обставини події.

Geplaatst door Киев Оперативный op Maandag 29 juni 2020

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Багатодітна мати змусила гусей няньчитися з її малюками: "Все геніальне - просто!"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Показати ще

Поки не приїхали співробітники правоохоронних органів, він почав вести себе агресивно, а от коли поліція прибула на місце інциденту, він взагалі намагався втекти. «Потап» не зміг пояснити свої наміри, але, все розуміють і так.

Найімовірніше, що він був під впливом наркотичних речовин. Пізніше підійшов і інше «кент» чоловіка, який приніс йому трохи водички. На даний момент на місці працюють співробітники правоохоронних органів, які намагаються з'ясувати всі обставини.

Був опублікований ролик, у якому «Потап» просить відпустити його, так як він нічого не вкрав. Мабуть, чоловік зрозумів, що так просто він не відбудеться і почав плакати.

Нагадаємо, що в Запоріжжя полум'я знищило відому фабрику взуття.

Як повідомляв портал Знай.іа, невідомий у масці напав вночі на жінку.

Також Знай.іа писав, що в Мелітополі неадекватний сусід влаштував справжній комунальний пекло мешканцям під'їзду.