Про це розповів на своїй сторінці в «Фейсбук» журналіст Андрій Павловський.

Журналист #Pavlovskynews пообщался с местным жителем взорвавшегося дома на Позняках. Рассказал он нам свои наблюдения....

Geplaatst door Андрей Павловский op Donderdag 25 juni 2020

«Як повідомив нашому журналісту мешканець будинку Костянтин Рибак, планування квартир суперечить місцю вибуху і логіці версії з витоком газу. Так, газовий стояк і кухня перебувають взагалі в іншій частині будинку, яка практично не постраждала», – написав Павловський.

«Квартира чоловіка знаходиться на 5-му поверсі. Запаху газу він не чув. І навіть якщо б дійсно був витік на 7-му поверсі, то газ піднімався вгору, оскільки він легший за повітря.» - стверджує журналіст. .

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

«Наш співрозмовник вже поспілкувався в санаторії з більшістю сусідів по під'їзду. За його словами, люди не можуть відрізнити запах газу від запаху вибухової речовини. Хоча саме жителі нижніх поверхів найбільше стверджували, що чули запах саме «блакитного палива» - робить висновок він.

«Костянтин – адвокат з 25-річним стажем. Переконаний, що прокурор навмисно схиляє жителів до версії вибуху через витік, щоб швидше закрити справу», – додав він.