У Києві в одному з супермаркетів мережі «Сільпо», розташованому на Шулявці, була помічена дівчина-покупець у футболці із зображенням президента Російської Федерації Володимиром Путіним. Про це розповіли в співтоваристві "Київ Оперативний" в соціальній мережі Facebook.

Небайдужі громадяни України не змогли мовчки стерпіти такого видовища. Вони відобразили «фанатку Путіна» на відео і поцікавилися, чи не соромно їй бродити по центру Києва в подібному вигляді.

Дівчина вела себе досить агресивно, і спробувала перешкодити зйомці, вибиваючи телефон з рук автора відео.

На звернення в правоохоронні органи свідків інциденту відповіли, що не збираються приїжджати з подібного приводу, а охорона магазину заявила, що «у вільній країні кожен має право носити те, що йому подобається».

Обережно! Нецензурна лайка! Як вам футболка «на страже»? Поліція сказала, що не приїде, а охоронець супермаркету додав, що у нас вільна країна і вона може носити все, що їй заманеться. Як ви вважаєте? Київ, Сільпо на Шулявці

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку
Показати ще
Geplaatst door Киев Оперативный op Vrijdag 19 juni 2020

«Як ви вважаєте?», - запитує в учасників спільноти автор повідомлення.

«Уявляю, щоб хтось, під час Великої Вітчизняної війни, одягнув кофту з портретом Гітлера. Мабуть, люди розірвали б на шматки і не тільки одяг», «Позбавити громадянства, і відправити до свого ідолу», - відповідають коментатори.

«У цьому і полягає демократія і свобода слова. Нехай хоч пластику під нього зробить - її право. В цьому і є наша головна відмінність від РФ», - заперечують інші.

«Вона має право купувати і носити, що хоче. Але одягнути в Україні - це явно провокація», - впевнені треті.

Нагадаємо, у Росії пропонують відкусити голову Путіну за кілька тисяч рублів.

Як повідомляв портал Знай.ua в російських пропагандистів почався психоз світового масштабу.

Також Знай.uа писав, пропагандист Кремля Пореченков знявся в рекламі українського йогурту.